Sa asud siin: Avaleht Toidulisandid PIANTO ja BIO-ST-JOSEPH TAIMEKONTSENTRAADID
Webdesign

PIANTO ja BIO-ST-JOSEPH TAIMEKONTSENTRAADID

PIANTO firma pakub 100% looduslikke taimekontsentraate juba üle 35 aasta. Tooted on gluteeni- ja kaseiinivabad. Tegemist on plasmolüsaatidega, mis valmistatud juur- ja puuviljadest, meest, pärmist ja maitsetaimedest. Pärmid on töödeldud eriliselt madalal temperatuuril – selliselt annavad nad edasi oma toitained, kuid samas ei paljune organismis!
Tooted on rakkude poolt hästi omastatavad ja sisaldavad palju erinevaid toitaineid: mineraalaineid, mikroelemente (raud, magneesium, vask, tsink, mangaan, fosfor), asendamatuid aminohappeid (metioniin, lüsiin, glutamaathape, türosiin, glütsiin, tsüsteiin) ja vitamiine (C-vitamiin ja B-rühma vitamiinid). Taimekontsentraadid on kergelt happelise pH-ga (vahemikus 5,20-3,59). Antioksüdantse toimega alkoholivabades lahustes on aktiivsete ainete kontsentratsioon üle 80%. Üks teelusikatäis seda plasmolüsaati vastab 5 liitri ravimtee aktiivsusele.
Pianto ja Bio-St-Josephi sarja tooted on kontsentreeritud toiduained, mis sobivad tavapärase ja mitmekesise toitumise täiustamiseks – nad ei ole ravimid ega toidulisandid.

PIANTO PIANTO
Pianto on juur- ja lehtviljadest ning aromaatsetest taimedest tehtud kontsentraat, mis sisaldab porgandit, peeti, sellerit, fenkolit, peterselli, aed-harakputke, basiilikut, sibulat,küüslauku, tüümiani, loorberit, rosmariini, salveid ja kadakat. Pianto sarja tooted tõstavad toonust, mineraliseerivad keha, eemaldavad toksiine, kaitsevadmaksa, on antioksüdantse toimega ning rahustavad ja soodustavad seedimist.
BIO-ST-JOSEPH BIO-ST-JOSEPH
Bio-St-Josephi sarja tooted annavad energiat ning on maitsvad ja tervislikud. Nad koosnevad põhiliselt pärmist, mis on tuntud oma märkimisväärse toitaineterikkuse poolest. Tooted sisaldavad B-rühma vitamiine, mineraalaineid, mikroelemente ja valke. Iga Bio-St-Josephi kontsentraat on valmistatud erinevatest taime- ja meesortidest (kokku 28 erinevat toodet).

Ostukorv

0 toodet 0.00 EUR
Vaata lähemalt

Raamat

Google Analytics Alternative